Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Państwowe akty prawneUchwały Rady Ministrów, poz. 10116 [X]

Grodzisk, dnia 25 maja 2018 r.

Uchwała Rady Ministrów

w sprawie uczczenia XVI rocznicy powstania Księstwa Sarmacji

 

Rada Ministrów Księstwa Sarmacji, z okazji rocznicy szesnastu lat powstania naszej Ojczyzny, wyraża głęboką wdzięczność wszystkim tym, dzięki którym kraj nasz mógł zaistnieć na mapach wirtualnego Świata.

Dzięki trudowi poczynionemu w 2002 roku, determinacji oraz włożonej pracy w realizację idei mikropaństwa, możemy dziś poszczycić się mianem największego v-Kraju w polskojęzycznym Internecie. Stanowi to dla nas wszystkich powód do dumy, ale jednocześnie nakłada na nasze barki obowiązek dbania o wspólne dziedzictwo i naszą przyszłość.

Rząd składa serdeczne podziękowania zarówno Ojcom Założycielom, jak i wszystkim tym, którzy przez szesnaście lat budowali naszą społeczność i umacniali zręby państwowości, dzięki czemu stanowią one dziś solidny fundament i pozwalają ciągle się rozwijać.

Niech w tym dniu wszystkie głosy, chociaż nie zawsze zgodne, rozbrzmiewają jako jedność i głoszą radość wszystkich narodów Sarmacji poza granice naszej umiłowanej Ojczyzny. Niech dźwięki trąby oznajmiają wszystkim, do których tylko dotrą, że Księstwo Sarmacji żyło, żyje i żyć będzie po wieczne czasy, z dumą, nadzieją i ufnością spoglądając w kierunku jutrzenki przyszłości.

Niech żyje Sarmacja!

(—) Konrad Jakub wicehrabia Arped-Friedman
Kanclerz Najjaśniejszego Księstwa Sarmacji

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny