Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Akty nominacjiAmbasadorowie, poz. 1285 [X]

Grodzisk, dnia 20 maja 2007 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie odwołania ambasadorów

§ 1.

Na podstawie art. 7 pkt 3 Konstytucji Księstwa Sarmacji, na wniosek Ministra-Kanclerza, odwołuję:

  1. Pana Aleksandra wicehrabiego Kellera ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Mości, Martinie I w Królestwie Elderlandu.
  2. Pana Mateusza kawalera von Magnis – Suszek - Chojnackiego ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego przy Jego Królewskiej Mości Johannesie I w Królestwie Tyrencji.
  3. Pana Konrada hrabiego von Staufen herbu Jastrzębiec ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego przy Jego Królewskiej Mości Pawle I w Królestwie Dreamlandu
  4. Pana MICHAŁA wicehrabiego RADETZKY'EGO ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnym i Pełnomocnym przy Jego Królewskiej Mości Maksymilianie I w Królestwie Brugii.
  5. Pana KRYSPINA hrabiego BOBERA ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego przy Jego Królewskiej Mości Pavle Zeppie I w Królestwie Surmeńskim.
  6. Pana PAWŁA baroneta SZERMIŃSKIEGO ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego przy Jego Królewskiej Mości Królu Lolardii.
  7. Pana barona ACCURSIUSA ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego przy Jego Królewskiej Mości Arminie Frederiku w Królestwie Scholandii.
  8. Pana TIMIOSA wicehrabiego VON KIECHAJASA ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego przy Jego Cesarsko-Królewskiej Mości Franciszku Józefie II w Cesarstwie i Królestwie Austro-Węgier.
  9. Panią MAŁGORZATĘ szlachetną damę MUZYK ze stanowiska Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego przy Jego Książęcej Mości Wielkim Księciu Solardii.

§ 2.

Postanowienie jest skuteczne z chwilą ogłoszenia.

(—) Piotr Mikołaj.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny