Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneZarządzenia wyborów i referendów, poz. 5421 [X]

Grodzisk, dnia 16 lipca 2012 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu

§ 1.

Na podstawie art. 4 i 5 Ustawy Sejmu nr 154 — Ordynacja wyborcza z dnia 12 kwietnia 2012 r. zarządzam wybory do Sejmu Księstwa Sarmacji:

  1. Termin głosowania: od 2012-07-29 00:00:00 do 2012-07-31 21:00:00.
  2. Termin zgłaszania list kandydatów: 2012-07-28 00:00:00.
  3. Wykaz obywateli (podkreślono obywateli aktywnych w rozumieniu Ustawy o obywatelstwie sarmackim):
    1. Piotr Mikołaj (A0001, siła głosu: 8)
    2. Damian Konieczny (A0003, siła głosu: 1)
    3. Jack Korab (A0014, siła głosu: 8)
    4. Michał Feliks (A0441, siła głosu: 8)
    5. Zbyszko von Thorn-Broniek (A1070, siła głosu: 8)
    6. Mariusz Magnuszewski (A1685, siła głosu: 1)
    7. Michał Michaelus (A1806, siła głosu: 8)
    8. Krzysztof Macak (A1847, siła głosu: 6)
    9. Piotr II Grzegorz (A1952, siła głosu: 8)
    10. Jarek Sadowski (A2690, siła głosu: 1)
    11. Mateusz Suszek-Chojnacki (A2715, siła głosu: 8)
    12. Karol Khartoum (A2887, siła głosu: 6)
    13. Krzysztof Bojar (A3346, siła głosu: 6)
    14. ppłk Alojzy Pupka-Bumbum (A3525, siła głosu: 6)
    15. Emanuel Śmigło (A4033, siła głosu: 8)
    16. Jakub Bakonyi (A5157, siła głosu: 1)
    17. Calisto Kami-Chojnacka (A5673, siła głosu: 8)
    18. Mikołaj Arped-Muzyk (A5781, siła głosu: 8)
    19. Solidariusz Kandelabr Sodomow-Gomorow (A5787, siła głosu: 1)
    20. Leszek Karakachanow Senior (A5889, siła głosu: 6)
    21. Anarchia Napalm Perun (A6176, siła głosu: 1)
    22. Avril von Levengothon (A7169, siła głosu: 8)
    23. Jan Zaorski (A7212, siła głosu: 6)
    24. Tomasz Ku (A7580, siła głosu: 1)
    25. Jan via Teutończyk (A7698, siła głosu: 1)
    26. Marek Lipa-Chojnacki (A7718, siła głosu: 8)
    27. Krzysztof Czuguł-Chan (A7782, siła głosu: 8)
    28. Teodozjusz Azoramath-Arped (A7970, siła głosu: 8)
    29. Ivo Karakachanow (A8032, siła głosu: 8)
    30. Marcin Sokołowicz-Iwanowicz (A8069, siła głosu: 1)
    31. Daniel Łukasz (A8208, siła głosu: 1)
    32. Paviel von Thorn-Broniek (A8218, siła głosu: 8)
    33. Michael von Lichtenstein (A8794, siła głosu: 1)
    34. Karolina von Lichtenstein (A9001, siła głosu: 8)
    35. Marcin Grzelak (A9844, siła głosu: 1)
    36. Michał August Staropodlaski (A9967, siła głosu: 1)
    37. Tomasz Sokołowicz-Iwanowicz (A9983, siła głosu: 6)
    38. Michał Kiełbasa-Krakowski (AB328, siła głosu: 6)
    39. Krzysztof Hans van der Ice (AB726, siła głosu: 1)
    40. Goglez Pajzano (AC390, siła głosu: 6)
    41. Rattus Norvegicus (AC474, siła głosu: 6)
    42. Michał Kowalewski (AC643, siła głosu: 1)
    43. Gauleiter Kakulski (AC718, siła głosu: 6)
    44. Hayes Henry (AC813, siła głosu: 4)
    45. Mikołaj Wiśnicki (AD408, siła głosu: 8)
    46. Tomasz Hugo Pac (AD468, siła głosu: 8)
    47. Rufus Forseti (AD808, siła głosu: 1)
    48. Tymoteusz Zwolf (AD854, siła głosu: 4)
    49. Grigorij Ronnie Karakachanow (AD857, siła głosu: 6)
    50. Vladimir Iwanowicz (AD867, siła głosu: 6)
    51. Lanigiria de Sagre (AD938, siła głosu: 1)
    52. Jeremiasz Winchester (AD942, siła głosu: 6)
    53. Przemysław Provenzano (AE152, siła głosu: 1)
    54. Irmina Arped-Chojnacka (AE228, siła głosu: 6)
    55. Markus Arped-Iwanowicz (AE336, siła głosu: 6)
    56. Fryderyk von Hohenzollern (AE372, siła głosu: 6)
    57. Havelock Jaskoviakus (AE461, siła głosu: 1)
    58. Albert Felimi-Liderski (AE494, siła głosu: 6)
    59. Konrad Hohenstauf (AE528, siła głosu: 4)
    60. Jack von Hornik (AE544, siła głosu: 6)
    61. Xian (AE563, siła głosu: 4)
    62. John Rasmusen (AE569, siła głosu: 6)
    63. Wojciech Urbaniec (AE689, siła głosu: 6)
    64. Jacob Stanisław Rudzki (AE713, siła głosu: 1)
    65. Adrien da Firenza (AE726, siła głosu: 1)
    66. Simon Villee (AE743, siła głosu: 6)
    67. Jakub Kubaj (AE764, siła głosu: 1)
    68. Julia von Lichtenstein (AE785, siła głosu: 6)
    69. Patrik Arped-Iwanowicz (AE792, siła głosu: 6)
    70. Sebastian de Alwernia (AE802, siła głosu: 1)
    71. Damian Iwanowicz-Suchomsky (AE804, siła głosu: 4)
    72. Michał Jerzy Hass (AE815, siła głosu: 4)
    73. Igor Żdanow (AE827, siła głosu: 4)
    74. Lorenzo Machiavelli (AE846, siła głosu: 1)
    75. Ryszard Wędrowycz-Paczenko (AE855, siła głosu: 4)
    76. Mateusz Korecki (AE906, siła głosu: 4)
    77. Jakob (T0002, siła głosu: 8)
    78. Mateusz Teutończyk (T0008, siła głosu: 6)
    79. Sławomir Żółtowski de Ruth (T1141, siła głosu: 6)
    80. Ignacy Chojnacki de Ruth (T1167, siła głosu: 6)

§ 2.

Postanowienie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

(—) Piotr II Grzegorz.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny