Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneZarządzenia wyborów i referendów, poz. 5604 [X]

Grodzisk, dnia 23 października 2012 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu

§ 1.

Na podstawie art. 4 i 5 Ustawy Sejmu nr 154 — Ordynacja wyborcza z dnia 12 kwietnia 2012 r. zarządzam wybory do Sejmu Księstwa Sarmacji:

  1. Termin głosowania: od 2012-11-04 00:00:00 do 2012-11-06 21:00:00.
  2. Termin zgłaszania list kandydatów: 2012-11-02 23:59:00.
  3. Wykaz obywateli (podkreślono obywateli aktywnych w rozumieniu Ustawy o obywatelstwie sarmackim):
    1. Piotr Mikołaj (A0001, siła głosu: 8)
    2. Damian Konieczny (A0003, siła głosu: 1)
    3. Jack Korab (A0014, siła głosu: 1)
    4. Michał Feliks (A0441, siła głosu: 8)
    5. Zbyszko von Thorn-Broniek (A1070, siła głosu: 1)
    6. Matwiej Skarbnikow (A1217, siła głosu: 8)
    7. Mariusz Magnuszewski (A1685, siła głosu: 1)
    8. Michał Michaelus (A1806, siła głosu: 8)
    9. Krzysztof Macak (A1847, siła głosu: 8)
    10. Piotr II Grzegorz (A1952, siła głosu: 8)
    11. Jarek Sadowski (A2690, siła głosu: 1)
    12. Mateusz Suszek-Chojnacki (A2715, siła głosu: 8)
    13. Karol Khartoum (A2887, siła głosu: 6)
    14. Prezerwatyw Tradycja Radziecki (A3163, siła głosu: 6)
    15. ppłk Alojzy Pupka-Bumbum (A3525, siła głosu: 6)
    16. Emanuel Śmigło (A4033, siła głosu: 1)
    17. Jakub Bakonyi (A5157, siła głosu: 1)
    18. Calisto Kami-Chojnacka (A5673, siła głosu: 1)
    19. Mikołaj Arped-Muzyk (A5781, siła głosu: 8)
    20. Solidariusz Kandelabr Sodomow-Gomorow (A5787, siła głosu: 1)
    21. Leszek Karakachanow Sr (A5889, siła głosu: 6)
    22. Avril von Levengothon (A7169, siła głosu: 8)
    23. Jan Zaorski (A7212, siła głosu: 1)
    24. Jan via Teutończyk (A7698, siła głosu: 1)
    25. Marek Lipa-Chojnacki (A7718, siła głosu: 8)
    26. Krzysztof Czuguł-Chan (A7782, siła głosu: 8)
    27. Teodozjusz Azoramath-Arped (A7970, siła głosu: 8)
    28. Ivo Tomaszowy Karakachanow-Pac (A8032, siła głosu: 8)
    29. Marcin Sokołowicz-Iwanowicz (A8069, siła głosu: 1)
    30. Arcywiedźma Rachela Barbescu (A8077, siła głosu: 6)
    31. Daniel Łukasz (A8208, siła głosu: 1)
    32. Paviel von Thorn-Broniek (A8218, siła głosu: 8)
    33. Michael von Lichtenstein (A8794, siła głosu: 8)
    34. Karolina von Lichtenstein (A9001, siła głosu: 8)
    35. Marcin Grzelak (A9844, siła głosu: 1)
    36. Tomasz Sokołowicz-Iwanowicz (A9983, siła głosu: 6)
    37. Hodża I (Michał Kiełbasa-Krakowski) (AB328, siła głosu: 6)
    38. Adrian Jasiński (AB531, siła głosu: 4)
    39. Goglez Pajzano (AC390, siła głosu: 6)
    40. Rattus Norvegicus (AC474, siła głosu: 1)
    41. Michał Kowalewski (AC643, siła głosu: 1)
    42. Gauleiter Kakulski (AC718, siła głosu: 6)
    43. Hayes Henry (AC813, siła głosu: 1)
    44. Mikołaj Wiśnicki (AD408, siła głosu: 8)
    45. Tomasz Ivowy Hugo Pac-Karakachanow (AD468, siła głosu: 8)
    46. Andrzej Swarzewski (AD718, siła głosu: 4)
    47. Rufus Forseti (AD808, siła głosu: 1)
    48. Tymoteusz Zwolf (AD854, siła głosu: 1)
    49. Grigorij Ronnie Karakachanow Jr (AD857, siła głosu: 6)
    50. Vladimir Iwanowicz (AD867, siła głosu: 1)
    51. Lanigiria de Sagre (AD938, siła głosu: 6)
    52. Jeremiasz Winchester (AD942, siła głosu: 6)
    53. Przemysław Provenzano (AE152, siła głosu: 1)
    54. Irmina Iwanowicz (AE228, siła głosu: 6)
    55. Markus Arped-Iwanowicz (AE336, siła głosu: 6)
    56. Fryderyk von Hohenzollern (AE372, siła głosu: 6)
    57. Havelock Jaskoviakus (AE461, siła głosu: 1)
    58. Albert Felimi-Liderski (AE494, siła głosu: 6)
    59. Fortynbras Axel Neekerinainen (AE521, siła głosu: 4)
    60. Konrad Hohenstauf (AE528, siła głosu: 4)
    61. Jack von Hornik (AE544, siła głosu: 6)
    62. Xian (AE563, siła głosu: 6)
    63. John Rasmusen (AE569, siła głosu: 6)
    64. Wojciech Wiśnicki (AE689, siła głosu: 1)
    65. Adrien da Firenza (AE726, siła głosu: 6)
    66. Simon Villee (AE743, siła głosu: 1)
    67. Julia von Levengothon (AE785, siła głosu: 6)
    68. Patrik Arped-Iwanowicz (AE792, siła głosu: 1)
    69. Damian Arped-Suchomsky (AE804, siła głosu: 4)
    70. Michał Jerzy Hass (AE815, siła głosu: 6)
    71. Igor Żdanow (AE827, siła głosu: 1)
    72. Percy Nightshadow (AE844, siła głosu: 1)
    73. Thies von Alschner (AE846, siła głosu: 1)
    74. Ryszard Wędrowycz-Paczenko (AE855, siła głosu: 6)
    75. Mateusz Korecki (AE906, siła głosu: 1)
    76. Paweł Ciupak (AE927, siła głosu: 4)
    77. Katiuszyn Rewoluty Lepki (AE985, siła głosu: 4)
    78. Tomasz Jener (AF039, siła głosu: 4)
    79. Jakob (T0002, siła głosu: 1)
    80. Mateusz Teutończyk (T0008, siła głosu: 1)
    81. Leszek Chojnacki de Ruth (T1102, siła głosu: 8)
    82. Sławomir Chojnacki de Ruth (T1141, siła głosu: 6)
    83. Ignacy Chojnacki de Ruth (T1167, siła głosu: 6)

§ 2.

Postanowienie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

1 listopada 2012 r. dokonano zmiany postanowienia, polegającej na przypisaniu Hodży I (poz. 37) oraz Prezerwatywowi Tradycji Radzieckiemu (poz. 14) siły głosu 6 w miejscu dotychczasowej siły głosu 8, w związku z postanowieniami Ordynacji wyborczej („Głos o sile 8 (na listę kandydatów) i 4 (na kandydata) przysługuje aktywnemu obywatelowi posiadającemu tytuł książęcy lub arystokratyczny”). Błędna treść postanowienia wynikała z nieaktualnej treści skryptu zarządzającego wybory.

(—) Piotr II Grzegorz.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny