Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneWyniki wyborów i referendów, poz. 5710 [X]

Grodzisk, dnia 16 grudnia 2012 r.

Obwieszczenie Księcia

w sprawie wyników wyborów do Sejmu

Na podstawie art. 10 ust. 2 Ustawy Sejmu nr 154 — Ordynacja wyborcza z dnia 12 kwietnia 2012 r. podaję do publicznej wiadomości wyniki wyborów do Sejmu XXXIX kadencji:

  1. Liczba osób uprawnionych do głosowania: 86;
  2. Liczba oddanych głosów: 83 (96.51%);
  3. Liczba głosów oddanych na poszczególne stronnictwa polityczne i kandydatów:
    1. Jedna Sarmacja — 144 głosy (26 wyborców)
      1. Mikołaj Wiśnicki — 75 głosów (21 wyborców)
      2. Ignacy Chojnacki de Ruth — 46 głosów (13 wyborców)
      3. Mateusz Suszek-Chojnacki — 42 głosy (12 wyborców)
      4. Markus Arped-Iwanowicz — 41 głosów (11 wyborców)
      5. Krzysztof Czuguł-Chan — 50 głosów (14 wyborców)
      6. Xian — 31 głosów (10 wyborców)
      7. Mikołaj Arped-Muzyk — 38 głosów (11 wyborców)
      8. Piotr Mikołaj — 50 głosów (17 wyborców)
      9. Adrien Emil Esjar da Firenza — 29 głosów (8 wyborców)
    2. Front Ludowo-Monarchistyczny — 98 głosów (20 wyborców)
      1. Patrik Arped-Iwanowicz — 24 głosy (9 wyborców)
      2. Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski — 47 głosów (14 wyborców)
      3. Michał August Staropodlaski — 41 głosów (14 wyborców)
      4. Damian Arped-Suchomsky — 19 głosów (7 wyborców)
      5. Goglez Pajzano — 43 głosy (13 wyborców)
    3. Komunistyczna Partia Sarmacji (wandów) — 82 głosy (14 wyborców)
      1. Michał Michaelus — 37 głosów (10 wyborców)
      2. Katiuszyn Rewoluty Lepki — 34 głosy (10 wyborców)
      3. Michał Feliks — 38 głosów (11 wyborców)
      4. Paulina Paweł Ciupak — 34 głosy (10 wyborców)
      5. Leszek Karakachanow Sr — 33 głosy (9 wyborców)
      6. ppłk Alojzy Pupka-Bumbum — 33 głosy (9 wyborców)
      7. Prezerwatyw Tradycja Radziecki — 26 głosów (8 wyborców)
    4. Narodowa Sarmacja — 34 głosy (8 wyborców)
      1. Paulus Buddus — 18 głosów (6 wyborców)
      2. Andrzej Swarzewski — 22 głosy (7 wyborców)
      3. Wincenty Wałachowski — 18 głosów (6 wyborców)
    5. Ruch dla Regionów — 55 głosów (13 wyborców)
      1. Karolina von Lichtenstein — 33 głosy (12 wyborców)
      2. Michał Jerzy Hass — 32 głosy (11 wyborców)
      3. Irmina Iwanowicz — 28 głosów (10 wyborców)
      4. Jan Zaorski — 28 głosów (10 wyborców)
    6. Głos pusty — 2 wyborcy;
  4. Liczba mandatów przypadających na poszczególne stronnictwa polityczne oraz kandydaci, którzy uzyskali mandaty:
    1. Jedna Sarmacja — 3 mandaty:
      1. Mikołaj Wiśnicki,
      2. Krzysztof Czuguł-Chan,
      3. Piotr Mikołaj,
    2. Front Ludowo-Monarchistyczny — 2 mandaty:
      1. Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski,
      2. Goglez Pajzano,
    3. Komunistyczna Partia Sarmacji (wandów) — 2 mandaty:
      1. Michał Feliks,
      2. Michał Michaelus,
    4. Narodowa Sarmacja — 1 mandat:
      1. Andrzej Swarzewski,
    5. Ruch dla Regionów — 1 mandat:
      1. Karolina von Lichtenstein.

(—) Piotr II Grzegorz.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny