Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneZarządzenia wyborów i referendów, poz. 5864 [X]

Grodzisk, dnia 9 marca 2013 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu

§ 1.

Na podstawie art. 4 i 5 Ustawy Sejmu nr 154 — Ordynacja wyborcza z dnia 12 kwietnia 2012 r. zarządzam wybory do Sejmu Księstwa Sarmacji:

  1. Termin głosowania: od 2013-03-17 00:00:00 do 2013-03-19 21:00:00.
  2. Termin zgłaszania list kandydatów: 2013-03-16 16:00:00.
  3. Liczba wybieranych posłów: 9.
  4. Wykaz obywateli (podkreślono obywateli aktywnych w rozumieniu Ustawy o obywatelstwie sarmackim):
    1. Piotr Mikołaj (A0001, siła głosu: 8)
    2. Jack Korab (A0014, siła głosu: 8)
    3. Michał Feliks (A0441, siła głosu: 8)
    4. Zbyszko von Thorn-Broniek (A1070, siła głosu: 8)
    5. Matwiej Skarbnikow (A1217, siła głosu: 8)
    6. Magnum von Graudenz (A1685, siła głosu: 1)
    7. Michał Michaelus (A1806, siła głosu: 8)
    8. Krzysztof Macak (A1847, siła głosu: 8)
    9. Piotr II Grzegorz (A1952, siła głosu: 8)
    10. Vincent Lucchese (A1996, siła głosu: 1)
    11. Mateusz Suszek-Chojnacki (A2715, siła głosu: 1)
    12. Karol Khartoum (A2887, siła głosu: 1)
    13. Prezerwatyw Tradycja Radziecki (A3163, siła głosu: 6)
    14. ppłk Alojzy Pupka-Bumbum (A3525, siła głosu: 6)
    15. Emanuel Śmigło (A4033, siła głosu: 8)
    16. Nicolae Rosicky I (A4412, siła głosu: 8)
    17. Jakub Bakonyi (A5157, siła głosu: 1)
    18. Calisto Kami-Chojnacka (A5673, siła głosu: 1)
    19. Mikołaj Arped-Muzyk (A5781, siła głosu: 8)
    20. Simon Peter Liberi (A5787, siła głosu: 1)
    21. Leszek Karakachanow Sr (A5889, siła głosu: 6)
    22. Anarchia Napalm Perun (A6176, siła głosu: 1)
    23. Avril von Levengothon (A7169, siła głosu: 8)
    24. Jan Zaorski (A7212, siła głosu: 1)
    25. Henryk K. Leszczyński (A7599, siła głosu: 8)
    26. Jan via Teutończyk (A7698, siła głosu: 1)
    27. Marek Lipa-Chojnacki (A7718, siła głosu: 8)
    28. Krzysztof Czuguł-Chan (A7782, siła głosu: 8)
    29. Teodozjusz Azoramath-Arped (A7970, siła głosu: 8)
    30. Ivo Tomaszowy Karakachanow-Pac (A8032, siła głosu: 8)
    31. Marcin Sokołowicz-Iwanowicz (A8069, siła głosu: 1)
    32. Rachela Barbescu-Liberi (A8077, siła głosu: 6)
    33. Daniel Łukasz (A8208, siła głosu: 1)
    34. Paviel von Thorn-Broniek (A8218, siła głosu: 8)
    35. Michael von Lichtenstein (A8794, siła głosu: 8)
    36. Karolina von Lichtenstein (A9001, siła głosu: 8)
    37. Paulina Ivette Buddus (A9086, siła głosu: 4)
    38. Guedes de Lima (A9121, siła głosu: 1)
    39. Mustafa Owski (A9160, siła głosu: 1)
    40. Marcin Grzelak (A9844, siła głosu: 1)
    41. Michał August Staropodlaski (A9967, siła głosu: 1)
    42. Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski (AB328, siła głosu: 8)
    43. Adam Peterelli (AB371, siła głosu: 1)
    44. Adrian Jasiński (AB531, siła głosu: 6)
    45. Goglez Pajzano (AC390, siła głosu: 6)
    46. Rattus Norvegicus (AC474, siła głosu: 1)
    47. Michał Kowalewski (AC643, siła głosu: 1)
    48. Gauleiter Kakulski (AC718, siła głosu: 6)
    49. Mateusz Kozłowski (AC900, siła głosu: 1)
    50. Mikołaj Wiśnicki (AD408, siła głosu: 1)
    51. Tomasz Ivowy Hugo Pac-Karakachanow (AD468, siła głosu: 8)
    52. Andrzej Swarzewski (AD718, siła głosu: 6)
    53. Rufus Forseti (AD808, siła głosu: 1)
    54. Grigorij Ronnie Karakachanow Jr (AD857, siła głosu: 6)
    55. Vladimir Iwanowicz von Lichtenstein (AD867, siła głosu: 6)
    56. Lanigiria von Graudenz (AD938, siła głosu: 6)
    57. Jeremiasz Winchester (AD942, siła głosu: 1)
    58. Irmina de Vellior-Buddus (AE228, siła głosu: 6)
    59. Markus Arped-Iwanowicz (AE336, siła głosu: 6)
    60. Fryderyk von Hohenzollern (AE372, siła głosu: 6)
    61. Havelock Jaskoviakus (AE461, siła głosu: 4)
    62. Albert Felimi-Liderski (AE494, siła głosu: 6)
    63. Konrad Hohenstauf (AE528, siła głosu: 6)
    64. Jack von Horn (AE544, siła głosu: 6)
    65. Li Xianfeng (AE563, siła głosu: 1)
    66. John Rasmusen (AE569, siła głosu: 1)
    67. Pansy Anclar-Swarzewska (AE599, siła głosu: 4)
    68. Wojciech Wiśnicki (AE689, siła głosu: 1)
    69. Adrien Emil Esjar da Firenza (AE726, siła głosu: 6)
    70. Julia von Levengothon (AE785, siła głosu: 1)
    71. Patrik Arped-Iwanowicz (AE792, siła głosu: 6)
    72. Sebastian de Alwernia (AE802, siła głosu: 1)
    73. Damian Arped-Suchomsky (AE804, siła głosu: 6)
    74. Michał Jerzy Hass (AE815, siła głosu: 6)
    75. Igor Żdanow (AE827, siła głosu: 4)
    76. Szymon Chojnacki de Ruth (AE829, siła głosu: 1)
    77. Percy Nightshadow Barbescu-Liberi (AE844, siła głosu: 1)
    78. Wincenty Wałachowski (AE854, siła głosu: 4)
    79. Ryszard Wędrowycz-Paczenko (AE855, siła głosu: 6)
    80. Katiuszyn Rewoluty Lepki (AE985, siła głosu: 6)
    81. Tomasz Jener Barbescu-Liberi (AF039, siła głosu: 4)
    82. Paulus Buddus (AF091, siła głosu: 6)
    83. Janek Janiak (AF099, siła głosu: 1)
    84. Gwałcibór Katiusza Ubinkov (AF102, siła głosu: 1)
    85. Jurand Swarzewski (AF104, siła głosu: 4)
    86. Martin Buddus (AF113, siła głosu: 4)
    87. Santa Muerte (AF151, siła głosu: 1)
    88. Iulius Caesar (AF174, siła głosu: 1)
    89. Jakub Morze (AF176, siła głosu: 1)
    90. Roland Heach (AF181, siła głosu: 4)
    91. Tobias von Verse (AF184, siła głosu: 4)
    92. Karl Hamilton (AF193, siła głosu: 4)
    93. Tytus Aureliusz (AF205, siła głosu: 4)
    94. Mateusz Teutończyk (T0008, siła głosu: 1)
    95. Leszek Chojnacki de Ruth (T1102, siła głosu: 1)
    96. Sławomir Chojnacki de Ruth (T1141, siła głosu: 6)
    97. Ignacy Chojnacki de Ruth (T1167, siła głosu: 6)

§ 2.

Postanowienie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

(—) Piotr II Grzegorz.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny