Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Akty nominacjiAmbasadorowie, poz. 6081 [X]

Grodzisk, dnia 6 sierpnia 2013 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie zmian w składzie służby dyplomatycznej

Na podstawie art. 10 ust. 2 pkt 2 Konstytucji Księstwa Sarmacji postanawiam, co następuje:

§ 1.

Odwołuję Julię baronessę von Levengothon ze stanowiska Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Ekscelencji Cheewazie Khadilu, Prezydencie Rzeczpospolitej Eskwilińskiej.

§ 2.

Odwołuję Paulusa baroneta Buddusa ze stanowiska Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Mości Piotrze I Pawle, Królu Hasselandu.

§ 3.

Odwołuję Havelocka kawalera Jaskoviakusa ze stanowiska Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Ekscelencji Marcelu Hansie, Prezydencie Trizondalu oraz Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Mości Einarze I, Królu Nordii.

§ 4.

Powołuję Alojzego wicehrabiego Pupkę na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Mości Marcinie I Mikołaju, Królu Dreamlandu i Elderlandu.

§ 5.

Powołuję Aki Abe von Akihito-Liberi na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Wysokości Osamie bin Ramzanim, Sułtanie Federacji Al Rajn.

§ 6.

Powołuję Rihannę Patty baronessę Arped-Aureliusz na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Mości Einarze I, Królu Nordii.

§ 7.

Powołuję Kazelota Hamiltona na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Ekscelencji Jeanie-Louisie de Murville, Prezydencie Republiki Francuskiej.

§ 8.

Powołuję Aleksandra Damiana baroneta Arpeda-Suchomskiego na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Ekscelencji Cheewazie Khadilu, Prezydencie Rzeczpospolitej Eskwilińskiej.

§ 9.

Powołuję Mustafę kawalera Owskiego na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Mości Viktorjosie Paulosigosie, Królu Surmenii.

§ 10.

Powołuję Andrzeja baroneta Swarzewskiego na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Mości Karolu I Józefie, Królu Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

§ 11.

Powołuję Simona Petera hrabiego Liberi na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Królewskiej Wysokości Norbercie I de Catalánie, Regencie Królestwa Skarlandu.

§ 12.

Powołuję Guedesa barona de Limę na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jego Ekscelencji Marcelu Hansie, Prezydencie Trizondalu.

§ 13.

Powołuję Prezerwatywa Tradycję kawalera Radzieckiego na stanowisko Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji przy Jej Królewskiej Mości Meisande V Gvandoyi, Królowej Samundy.

§ 14.

Powołuję Havelocka kawalera Jaskoviakusa na stanowisko Posła Nadzwyczajnego Księstwa Sarmacji.

§ 15.

Postanowienie jest skuteczne z chwilą ogłoszenia.

(—) Markus v-hr. Arped,
Regent.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny