Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneNadanie tytułów, orderów i odznaczeń, poz. 7939 [X]

Grodzisk, dnia 25 października 2015 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie nadania odznaczeń i orderów państwowych

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, ustanawia się ordery i odznaczenia przyznawane za zasługi i za pracę na rzecz Sarmacji nagradzamy:

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej:

Brązowym medalem orderu Awangardy

  1. Arsacjusza Arpeda
  2. Ignacego Kursa
  3. Dona Mada
  4. Prokrusta Zombiakovowa
  5. Marka Chojnackiego
  6. Zoarę Schlesinger-Asketil
  7. Ludwika Wilhelma Tomlinsona

Srebrnym medalem orderu Awangardy

  1. Vladimira Ivanovitsš Ik Lihtenštán
  2. Daniela Ragnara Cesare Ezia da Firenzę
  3. Daleka Caan Of Skaro
  4. Złotym medalem orderu Awangardy
  5. Ignacego Chojnackiego-Ferskiego
  6. Krzysztofa St. M. Kwaziego
  7. Sławomira Chojnackiego de Ruth
  8. Irminę de Vellior

Brązowym krzyżem orderu Awangardy

  1. Siergiusza Asketila

Srebrnym krzyżem orderu Awangardy

  1. Laurencjusza Ma Hi Von Vincis-Kazakovowa
  2. Złotym krzyżem orderu Awangardy
  3. Karolina von Lichtenstein
  4. Helwetyka Romańskiego

 

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:

Brązowym medalem orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Markusa Arpeda
  2. Sławomira Chojnackiego de Ruth
  3. Zoarę Schlesinger-Asketil
  4. Calisto Norvegicus-Chojnacką
  5. Daniela Maksymiliana von Schwarz-Saryoniego
  6. Dona Mada
  7. Zbyszka von Thorn-Brońka
  8. Daniela Ragnara Cesara Ezia da Firenzę
  9. Yennefer von Witcher
  10. Mikołaja Torpeda
  11. Arsacjusza Arpeda
  12. Agę Jacobsen
  13. Rihannę Aureliuš-Sedrovski

Srebrnym medalem orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Adriena Eryka Esjara Józefa Da Firenzę
  2. Michała Bryenniosa
  3. Gauleitera Kakulskiego
  4. Prokrusta Zombiakovowa

Złotym medalem orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Rolanda Heacha
  2. Krzysztofa St. M. Kwaziego
  3. Krzysztofa Czuguł-Chana
  4. Ignacego Chojnackiego-Ferskiego
  5. Młynka Kawowego
  6. Irminę de Vellior
  7. Daleka Caan Of Skaro
  8. Laurencjusza Ma Hi Von Vincis-Kazakovowa

Srebrnym krzyżem orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Vladimira Ivanovitsš ik Lihtenštán
  2. Siergiusza Asketila
  3. Helwetyka Romańskiego
  4. Złotym krzyżem orderu Czerwonej Podwiązki
  5. Karolinę von Lichtenstein

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowym medalem orderu Dalii:

  1. Karolinę von Lichtenstein
  2. Rihannę Aureliuš-Sedrovski

Srebrnym medalem orderu Dalii:

Aleksandra Damiana Sedrowskiego

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowym medalem orderu Ognia

Ludwika Wilhelma Tomlinsona

Srebrnym medalem orderu Ognia

  1. Igora Żdanowa
  2. Daleka Caan Of Skaro
  3. Ignacego Kursa
  4. Zbyszka von Thorn-Brońka

Brązowym krzyżem orderu Ognia

Siergiusza Asketila

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:

Brązowym medalem orderu Liry:

  1. Karolinę von Lichtenstein
  2. Rihannę Aureliuš-Sedrovski

Srebrnym medalem orderu Liry:

Daleka Caan Of Skaro

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak malarstwo, rysunek, grafika, utwór wideo, utwór dźwiękowy:

Brązowym medalem orderu Harfy:

Irminę de Vallior

Srebrnym medalem orderu Harfy:

Magnuma von Graudenza

Złotym medalem orderu Harfy:

  1. Daleka Caan Of Skaro
  2. Helwetyka Romańskiego

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:

Brązowym medalem orderu Pióra

Henryka K. Leszczyńskiego

Srebrnym medalem orderu Pióra

  1. Krzysztofa Hansa van der Ice
  2. Prokrusta Zombiakovowa
  3. Irminę de Vellior
  4. Bobby’ego Felimi-Liderskiego

Złotym medalem orderu Pióra

  1. Karolinę von Lichtenstein
  2. Daleka Caan Of Skaro

 

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:

Brązowym medalem orderu Architektów:

Paviela von Thorn-Brońka

Srebrnym medalem orderu Architektów:

Helwetyka Romańskiego

Złotym medalem orderu Architektów:

  1. Prokrusta Zombiakovowa
  2. Krzysztofa Czuguł-Chana
  3. Avrila von Levengothona

 

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:

Brązowym medalem orderu Biurokratów:

  1. Dona Mada
  2. Rihannę Aureliuš-Sedrovski
  3. Daniela Chojnackiego
  4. Ignacego Kursa

Srebrnym medalem orderu Biurokratów:

  1. Kristiana Arpeda
  2. Martina Schlesingera-Asketila
  3. JKW Helwetyka Romańskiego
  4. Krzysztofa St. M. Kwaziego

Złotym medalem orderu Biurokratów:

Siergiusza Asketila

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:

Brązowym medalem orderu Prawa:

Wojciecha Wiśnickiego

Srebrnym medalem orderu Prawa:

  1. Rihannę Aureliuš-Sedrovski
  2. Aleksandra Damian Sedrowskiego
  3. Karolinę von Lichtenstein
  4. Avrila von Levengothona
  5. Ignacego Chojnackiego-Ferskiego
  6. Yennefer von Witcher
  7. Markusa Arpeda
  8. Siergiusza Asketila
  9. Beznadzieja Angloviastego
  10. Młynka Kawowego

Brązowym krzyżem orderu Prawa

Krzysztofa St. M. Kwaziego

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:

Brązowym medalem orderu Salamandry:

  1. Markusa Arpeda
  2. Krzysztofa St. M. Kwaziego
  3. Daniela Ragnara Cesara Ezia da Firenzę
  4. Adriena Eryka Esjara Józefa da Firenzę

Srebrnym medalem orderu Salamandry:

  1. Serieusa Ahabejża
  2. Rihannę Aureliuš-Sedrovski
  3. Marka Chojnackiego
  4. Martina Schlesingera-Asketila

Złotym medalem orderu Salamandry:

  1. Krzysztofa Czuguł-Chana
  2. Heweliusza Popowa

Brązowym krzyżem orderu Salamandry:

  1. Beznadzieja Angloviastego
  2. Karolinę von Lichtenstein

 

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania

Brązowym medalem orderu Sprawiedliwości:

Antoniego Rudnickiego

Srebrnym medalem orderu Sprawiedliwości:

  1. Roberta von Thorn-Czekańskiego
  2. Teodozjusza Azoramath-Arpeda
  3. Wincentego Wałachowskiego

Srebrnym krzyżem orderu Sprawiedliwości:

  1. Martina Schlesingera-Asketila
  2. Krzysztofa Czuguł-Chana

 

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych

Krzyżem Żołnierskim orderu Legii Honorowej:

  1. Tytusa Aureliusza-Chojnackiego
  2. Irminę de Vellior
  3. Karolinę von Lichtenstein
  4. Igora Żdanowa

Krzyżem Oficerskim orderu Legii Honorowej:

  1. Laurencjusza Ma Hi Von Vincis-Kazakovowa
  2. Sławomira Chojnackiego de Ruth

Krzyżem Komandorskim orderu Legii Honorowej:

Jacka von Horna

 

Za punktualne rozpoczęcie uroczystości Medal Nadwyżki otrzymują

  1. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  2. Yennefer von Witcher

(—) Tomasz Ivo Hugo.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny