Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneNadanie tytułów, orderów i odznaczeń, poz. 8202 [X]

Grodzisk, dnia 4 lutego 2016 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie nadania odznaczeń i orderów państwowych

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w IV kwartale AD 2015:

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:

Brązowy medal orderu Awangardy:

  1. Ivan von Lichtenstein
  2. Tomasz Liberi
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Daniel Chojnacki
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  6. Teodozjusz Azoramath-Arped
  7. Tryton Obrożko-Kotowicz At Atera
  8. Serieus Ahabejż
  9. Malcher Estery Naw
  10. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  11. Henryk K. Leszczyński
  12. Igor Żdanow
  13. Fiodor Swirydiuk
  14. Marcin Stranczyk
  15. Maciek Maciejowski
  16. Yennefer von Witcher

Srebrny medal orderu Awangardy:

  1. Beznadziej Angloviasty
  2. Avril von Levengothon
  3. Konrad Jakub Friedman von Clausewitz
  4. Mikołaj Torped
  5. Albert Felimi-Liderski
  6. Heweliusz Popow
  7. Roland Heach
  8. Bonawentura Czajkowski
  9. Krzysztof Hans van der Ice
  10. Marko Brauer-Popow
  11. Tomasz Lerent-Popow
  12. Michał Bryennios
  13. Juliette da Firenza

Złoty medal orderu Awangardy:

  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Aleksander Damian Chojnacki
  3. Arsacjusz Arped
  4. Markus Arped
  5. Ławica Żubrów
  6. Ludwik Wilhelm Tomlinson
  7. Krzysztof St. M. Kwazi
  8. Prokrust Zombiakov
  9. Misza Korab-Kaku
  10. Młynek Kawowy
  11. Martin Schlesinger-Asketil
  12. Krzysztof Czuguł-Chan
  13. Maria von Primisz
  14. Helwetyk Romański
  15. Marek Chojnacki
  16. Wincenty Wałachowski
  17. Zbyszko von Thorn-Broniek
  18. Sucio Vips
  19. Jack von Horn

Brązowy krzyż orderu Awangardy:

  1. Fryderyk Von Hohenzollern
  2. Daniel Ragnar Cesare Ezio Da Firenza
  3. Ignacy Chojnacki-Ferski
  4. Kristian Arped
  5. Zoara Schlesinger-Asketil
  6. Don Mad
  7. Julian Fer At Atera
  8. Siergiusz Asketil
  9. Adrien Eryk Esjar Józef Da Firenza
  10. Orjon von Thorn-Surma

Srebrny krzyż orderu Awangardy:

  1. Alexander White
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Gotfryd Slavik de Ruth
  4. Ignacy Popow
  5. Gauleiter Kakulski

Złoty krzyż orderu Awangardy:

  1. Dalek Caan von Thorn-Skaro
  2. Karolina von Lichtenstein
  3. Lambert von Güden
  4. Irmina de Vellior y Thorn

 

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:

Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Avril von Levengothon
  2. Daniel Chojnacki
  3. Zbyszko von Thorn-Broniek
  4. Wincenty Wałachowski
  5. Maxymilian Velmilla
  6. Serieus Ahabejż
  7. Konrad Jakub Friedman von Clausewitz
  8. Julian Fer At Atera
  9. Tomasz Lerent-Popow
  10. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  11. Marko Brauer-Popow
  12. Emanuel Śmigło
  13. Ivo Karakachanow
  14. Yennefer von Witcher

Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Zoara Schlesinger-Asketil
  2. Heweliusz Popow
  3. Beznadziej Angloviasty
  4. Mikołaj Torped
  5. Jack von Horn
  6. Ławica Żubrów
  7. Michał Bryennios
  8. Helwetyk Romański
  9. Misza Korab-Kaku
  10. Maria von Primisz
  11. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  12. Ludwik Wilhelm Tomlinson
  13. Tryton Obrożko-Kotowicz at Atera
  14. Orjon von Thorn-Surma
  15. Michał Michaelus

Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Lambert von Güden
  2. Prokrust Zombiakov
  3. Arsacjusz Arped
  4. Markus Arped
  5. Martin Schlesinger-Asketil
  6. Młynek Kawowy
  7. Krzysztof St. M. Kwazi
  8. Roland Heach
  9. Aleksander Damian Chojnacki
  10. Alexander White
  11. Adrien Eryk Esjar Józef da Firenza
  12. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  13. Ignacy Popow
  14. Juliette da Firenza

Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Krzysztof Czuguł-Chan
  2. Defloriusz Dyman Wander
  3. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  4. Albert Felimi-Liderski
  5. Don Mad
  6. Gotfryd Slavik De Ruth
  7. Ignacy Chojnacki-Ferski

Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Fryderyk von Hohenzollern
  2. Irmina de Vellior y Thorn
  3. Kristian Arped
  4. Siergiusz Asketil
  5. Daniel Ragnar Cesare Ezio da Firenza
  6. Gauleiter Kakulski

Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Dalek Caan von Thorn-Skaro
  2. Karolina von Lichtenstein

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Srebrnym medalem orderu Dalii:

  1. Kristian Arped
  2. Dalek Caan von Thorn-Skaro

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Ognia:

  1. Helwetyk Romański
  2. Albert Felimi-Liderski
  3. Siergiusz Asketil

Srebrny medal orderu Ognia:

Dalek Caan von Thorn-Skaro

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:

Brązowy medal orderu Liry:

  1. Fryderyk von Hohenzollern
  2. Tryton Obrożko-Kotowicz at Atera
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza

Srebrny medal orderu Liry:

Kristian Arped

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:

Brązowy medal orderu Pióra:

  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Krzysztof Hans van der Ice

Srebrny medal orderu Pióra:

  1. Kristian Arped
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Daniel Ragnar Cesare Ezio da Firenza
  4. Zoara Schlesinger-Asketil

Złoty medal orderu Pióra:

Irmina de Vellior y Horn

Brązowy krzyż orderu Pióra:

  1. Dalek Caan von Thorn-Skaro
  2. Karolina von Lichtenstein

 

Za działalność polegającą na sprowadzeniu do Księstwa nowego mieszkańca lub byłego obywatela, opiece nad nowym mieszkańcem lub pomocy mieszkańcom Księstwa:

Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae:

  1. Irmina de Vellior y Thorn
  2. Jack von Horn
  3. Laurencjusz Ma Hi at Atera

 

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:

Brązowy medal orderu Architektów:

  1. Prokrust Zombiakov
  2. Helwetyka Romańskiego

Złoty medal orderu Architektów:

  1. Krzysztof Czuguł-Chan
  2. Avril von Levengothon

 

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:

Brązowy medal orderu Biurokratów:

  1. Prokrust Zombiakov
  2. Krzysztof St. M. Kwazi
  3. Avril von Levengothon
  4. Mateusz von Lichtenstein-Iontz
  5. Markus Arped

Srebrny medal orderu Biurokratów:

  1. Marek Chojnacki
  2. Gotfryd Slavik de Ruth
  3. Ignacy Chojnacki-Ferski
  4. Albert Felimi-Liderski
  5. Jack von Horn
  6. Wincenty Wałachowski
  7. Siergiusz Asketil
  8. Martin Schlesinger-Asketil
  9. Ludwik Wilhelm Tomlinson
  10. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  11. Ignacy Popow

Brązowy krzyż orderu Biurokratów:

  1. Daniel Ragnar Cesare Ezio da Firenza
  2. Heweliusz Popow
  3. Don Mad

Srebrny krzyż orderu Biurokratów:

Karolina von Lichtenstein

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:

Brązowy medal orderu Prawa:

 

  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Mikołaj Torped
  3. Markus Arped
  4. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

 

Srebrny medal orderu Prawa:

Krzysztof St. M. Kwazi

Brązowy krzyż orderu Prawa:

Dalek Caan von Thorn-Skaro

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:

Brązowy medal orderu Salamandry:

  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Michał Bryennios

Srebrny medal orderu Salamandry:

Markus Arped

Brązowy krzyż orderu Salamandry:

  1. Gauleiter Kakulski
  2. Martin Schlesinger-Asketil

 

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania

Brązowy medal orderu Sprawiedliwości:

  1. Teodozjusz Azoramath-Arped
  2. Arsacjusz Arped

Brązowy krzyż orderu Sprawiedliwości:

Wincenty Wałachowski

 

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych

Krzyż Żołnierski orderu Legii Honorowej:

 

  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Irmina de Vellior y Thorn
  3. Aleksander Damian Chojnacki
  4. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  5. Wincenty Wałachowski

 

Krzyż Komandorski orderu Legii Honorowej:

  1. Tytus Aureliusz
  2. Jack von Horn

 

Za punktualne rozpoczęcie uroczystości Medal Nadwyżki otrzymuje:

Karolina von Lichtenstein

(—) Tomasz Ivo Hugo.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny