Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Akty nominacjiOpróżnienie funkcji publicznych, poz. 8337 [X]

Grodzisk, dnia 19 marca 2016 r.

Postanowienie Kanclerza

w sprawie stwierdzenia utraty funkcji publicznych

Na podstawie Art. 5. Ust. 5. Ustawy Sejmu nr 208 o obywatelstwie sarmackim z dnia 18 marca 2014 roku stwierdzam utratę funkcji publicznych przez:

  1. Daniela Maksymiliana von Schwarz-Saryoni (AE939), Starosty Nowej Teutonii [2016-03-15, lokalna].
  2. Heweliusza Popowa (AG006), Sekretarza stanu ds. informacji i dyplomacji [2016-03-19, ogólna].

(—) Daniel Chojnacki,
Kanclerz.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny