Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneNadanie tytułów, orderów i odznaczeń, poz. 8513 [X]

Grodzisk, dnia 22 maja 2016 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie nadania odznaczeń państwowych

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w I kwartale AD 2016 (styczeń-marzec):

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:

Brązowy medal orderu Awangardy:

  1. Yennefer Heach
  2. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  3. Michał Bryennios
  4. Ludwik Tomović
  5. Sucio Vips
  6. Zbyszko von Thorn-Broniek
  7. Markus Arped
  8. Vanderlei Bouboulina
  9. Michał Michaelus
  10. Arcadio Deliart
  11. Tomasz Mancini
  12. Karol Smykla
  13. Adrien Eryk Esjar Józef Da Firenza
  14. Teodozjusz Azoramath-Arped

Srebrny medal orderu Awangardy:

  1. Wincenty Wałachowski
  2. Krzysztof St. M. Kwazi
  3. Ryszard Paczenko
  4. Mikołaj Torped
  5. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza
  6. Susanne Delfina Kierkeller
  7. Henryk K. Leszczyński
  8. JKW Daniel Chojnacki
  9. Marek Chojnacki
  10. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  11. Heweliusz Popow-Chojnacki

Złoty medal orderu Awangardy:

  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Julian Fer At Atera
  3. Ignacy Chojnacki-Ferski
  4. Andrzej Fryderyk
  5. Krzysztof Czuguł-Chan
  6. Ivan von Lichtenstein
  7. Konrad Jakub Friedman
  8. Adam Jerzy Piastowski
  9. Arsacjusz Arped
  10. Wojciech Hergemon
  11. Avril von Levengothon
  12. Jack von Horn
  13. Prokrust Zombiakov
  14. Aleksander Damian Chojnacki
  15. Ivo Karakachanow
  16. JKW Helwetyk Romański
  17. Fryderyk von Hohenzollern

Brązowy krzyż orderu Awangardy:

  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Gotfryd Slavik De Ruth
  3. Misza Korab-Kaku
  4. Irmina de Vellior y Thorn
  5. Maxymilian Velmilla-Popow
  6. JKW Defloriusz Dyman Wander
  7. Alexander White
  8. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  9. Don Mad
  10. Otto von Spee-Asketil
  11. Kristian Arped

Srebrny krzyż orderu Awangardy:

  1. Siergiusz Asketil
  2. Roland Heach-Romański
  3. Karolina von Lichtenstein
  4. Daniel da Firenza

Złoty krzyż orderu Awangardy:

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán
  3. Laurencjusz Ma Hi At Atera

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:

Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Prokrust Zombiakov
  2. Arsacjusz Arped
  3. Vanderlei Bouboulina
  4. JKW Helwetyk Romański
  5. Julian Fer At Atera
  6. Wincenty Wałachowski
  7. Daniel Maksymilian Von Schwarz-Saryoni
  8. György Róni Karakachanow Jr
  9. Tomasz Mancini
  10. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  11. Juliette Da Firenza
  12. Michał Bryennios
  13. Markus Arped
  14. Gerald Klemens
  15. Piotr Von Thorn-Cetnarovich
  16. Sucio Vips
  17. Henryk Wespucci
  18. Kazelot Hamilton
  19. Remigiusz Vladimirowicz Lwowski Von Hochenhaüser
  20. Saiko Bezimienna
  21. Jan Von Maikowski
  22. Aaron Ramsey

Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Henryk K. Leszczyński
  2. Ryszard Paczenko
  3. Otto Von Spee-Asketil
  4. Avril Von Levengothon
  5. Heweliusz Popow-Chojnacki
  6. Ignacy Chojnacki-Ferski
  7. Maxymilian Velmilla-Popow
  8. Misza Korab-Kaku
  9. Krzysztof St. M. Kwazi
  10. Yennefer Heach
  11. Susanne Delfina Kierkeller
  12. Alexander White

Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Don Mad
  3. Gotfryd Slavik De Ruth
  4. Ivo Karakachanow
  5. Irmina De Vellior Y Thorn
  6. Konrad Jakub Friedman
  7. Mikołaj Torped
  8. Ivan Von Lichtenstein
  9. Adam Jerzy Piastowski
  10. Jack Von Horn
  11. Aleksander Damian Chojnacki
  12. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza

Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Wojciech Hergemon
  2. Laurencjusz Ma Hi At Atera
  3. Martin Schlesinger-Asketil
  4. JKW Daniel Chojnacki
  5. Andrzej Fryderyk
  6. Krzysztof Czuguł-Chan
  7. Michał Michaelus
  8. Fryderyk Von Hohenzollern
  9. JKW Defloriusz Dyman Wander
  10. Kristian Arped

Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki:

  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Siergiusz Asketil
  3. Karolina Von Lichtenstein
  4. Daniel Da Firenza

Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Robert Janusz Von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán
  3. Roland Heach-Romański

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Dalii:

  1. Fryderyk von Hohenzollern
  2. Roland Heach-Romański
  3. Ivo Karakachanov
  4. Alexander White
  5. Piotr von Thorn-Cetnarovich

Srebrny medal orderu Dalii:

  1. Rihanna Aurelius-Sedrovski
  2. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  3. Daniel da Firenza
  4. Adam Jerzy Piastowski
  5. Michał Bryennios
  6. Krzysztof Czuguł-Chan

Złoty medal orderu Dalii:

  1. Aleksander Damian Chojnacki

Brązowy krzyż orderu Dalii:

  1. Karolina von Lichtenstein
  2. Robert Janusz von Thorn

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Ognia:

  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  2. Daniel da Firenza
  3. Nikodem Thiefs
  4. Ryszard Paczenko
  5. Jan Grimknur
  6. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  7. Albert Felimi-Liderski
  8. Wiktor Marecki

Złoty medal orderu Ognia:

  1. Siergiusz Asketil

Brązowy krzyż orderu Ognia:

  1. Michał Michaelus
  2. Robert Janusz von Thorn

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:

Brązowy medal orderu Liry:

  1. Michał Bryennios
  2. Maxymilian Velmilla-Popow
  3. Otto von Spee-Asketil
  4. Henryk Wespucci
  5. Kamil Warior von Vincis-Kazakov
  6. Susanne Delfina Kierkeller
  7. Arcadio Deliart
  8. Patryk Dybała
  9. Don Mad

Srebrny medal orderu Liry:

  1. Juliette da Firenza
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Yennefer Heach
  4. Julian Fer at Atera
  5. Jan Grimknur
  6. Edmund Strzelecki
  7. Michał Bryennios

Złoty medal orderu Liry:

  1. Ivo Karakachanov
  2. Robert Janusz von Thorn

Brązowy krzyż orderu Liry:

  1. Sorcha Raven
  2. Irmina de Vellior y Thorn

Srebrny krzyż orderu Liry:

  1. Karolina von Lichtenstein
  2. Rihanna Aurelius-Sedrovski
  3. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  4. Kristian Arped

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:

Brązowy medal orderu Pióra:

  1. Konrad Jakub Friedman
  2. Roland Heach-Romański
  3. Avril von Levengothon
  4. Ivan von Lichtenstein
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki

Srebrny medal orderu Pióra:

  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  2. Albert Felimi-Liderski
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Siergiusz Asketil
  5. Martin Schlesinger-Asketil
  6. Arsacjusz Arped

Złoty medal orderu Pióra:

  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Wojciech Hergemon
  4. Yennefer Heach
  5. Daniel da Firenza
  6. Jack von Horn
  7. Laurencjusz Ma Hi at Atera

Brązowy krzyż orderu Pióra:

  1. Rihanna Aurelius-Sedrovski
  2. Irmina de Vellior y Thorn
  3. JKW Defloriusz Dyman Wander

Srebrny krzyż orderu Pióra:

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  3. Karolina von Lichtenstein
  4. Fryderyk von Hohenzollern

Za działalność polegającą na sprowadzeniu do Księstwa nowego mieszkańca lub byłego obywatela, opiece nad nowym mieszkańcem lub pomocy mieszkańcom Księstwa:

Brązowy medal orderu Gloriosae Memoriae:

  1. Henryk K. Leszczyński
  2. Helwetyk Romański
  3. Avril von Levengothon
  4. Krzysztof Czuguł-Chan

Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae:

  1. Heweliusz Popow
  2. Albert Felimi-Liderski
  3. JKW Daniel Chojnacki
  4. Andrzej Fryderyk
  5. Konrad Jakub Friedman
  6. Don Mad
  7. Martin Schlesinger-Asketil
  8. Kristan Arped
  9. Arsacjusz Arped
  10. Fryderyk von Hohenzollern
  11. Kristian Arped

Srebrny krzyż orderu Gloriosae Memoriae:

  1. Karolina von Lichtenstein

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:

Brązowy medal orderu Architektów:

  1. Prokrust Zombiakov

Srebrny medal orderu Architektów:

  1. JKW Helwetyk Romański

Złoty medal orderu Architektów:

  1. Krzysztof Czuguł-Chan
  2. Avril von Levengothon

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:

Brązowy medal orderu Biurokratów:

  1. JKW Helwetyk Romański
  2. JKW Defloriusz Dyman Wander

Srebrny medal orderu Biurokratów:

  1. Albert Felami-Liderski

Brązowy krzyż orderu Biurokratów:

 

  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Heweliusz Popow
  3. Robert Janusz von Thorn

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:

Brązowy medal orderu Prawa:

  1. Maria von Primisz

Srebrny medal orderu Prawa:

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera

Złoty medal orderu Prawa:

  1. Kristian Arped
  2. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  3. Avril von Levengothon

Brązowy krzyż orderu Prawa:

  1. Misza Korab-Kaku

Srebrny krzyż orderu Prawa:

  1. JKW Defloriusz Dyman Wander

Złoty krzyż orderu Prawa:

  1. Robert Janusz von Thorn

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:

Brązowy medal orderu Salamandry:

  1. Mikołaj Torped

Srebrny medal orderu Salamandry:

  1. Alexander White

Złoty medal orderu Salamandry:

  1. Aleksander Damian Chojnacki
  2. Irmina de Vellior y Thorn

Brązowy krzyż orderu Salamandry:

  1. Fryderyk von Hohenzollern
  2. Roland Heach

Srebrny krzyż orderu Salamandry:

  1. Daniel da Firenza
  2. JKW Daniel Chojnacki

Złoty krzyż orderu Salamandry:

  1. Robert Janusz von Thorn

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania

Brązowy medal orderu Sprawiedliwości:

  1. Daniel da Firenza
  2. Arsacjusz Arped

Srebrny medal orderu Sprawiedliwości:

  1. Wincenty Wałachowski
  2. Tytus v-hr. Aureliusz-Chojnacki

Brązowy krzyż orderu Sprawiedliwości:

  1. Martin v-hr. Schlesinger-Asketil
  2. Siergiusz Asketil

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych

Krzyż Żołnierski orderu Legii Honorowej:

  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  2. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza

Krzyż Oficerski orderu Legii Honorowej:

  1. Ryszard Paczenko

Krzyż Komandorski orderu Legii Honorowej:

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera

Krzyż Komandorski z Gwiazdą orderu Legii Honorowej:

  1. Tytus Aureliusz-Chojnacki

Krzyż Wielki orderu Legii Honorowej:

  1. Jack von Horn
  2. Irmina de Vellior y Thorn
  3. Gotfryd Slavik de Ruth

(—) Tomasz Ivo Hugo.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny