Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneNadanie tytułów, orderów i odznaczeń, poz. 8849 [X]

Grodzisk, dnia 30 sierpnia 2016 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie nadania odznaczeń państwowych

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w II kwartale AD 2016 (kwiecień-czerwiec):

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:

Brązowy medal orderu Awangardy

  1. Prokrust Zombiakov
  2. Avril von Levengothon
  3. Serieus Ahabejż
  4. Krzysztof St. M. Kwazi
  5. Marek Chojnacki

Srebrny medal orderu Awangardy

  1. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  2. Nikodem Thiefs
  3. Ignacy Chojnacki-Ferski
  4. Otto von Spee-Asketil
  5. Yennefer Heach
  6. Albert Felimi-Liderski
  7. Jack von Horn
  8. Guedes de Lima
  9. Henryk Wespucci
  10. Heweliusz Popow-Chojnacki
  11. Michał Michaelus
  12. Carlos Lorenzo de Medici y Zep

Złoty medal orderu Awangardy

  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Julian Fer At Atera
  3. Emil Potocki
  4. Orjon von Thorn-Surma
  5. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  6. Daniel Chojnacki
  7. Daniel Krak
  8. Andrzej Fryderyk
  9. Kristian Arped
  10. Adam Jerzy Piastowski
  11. Arsacjusz Arped
  12. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  13. Ivan von Lichtenstein

Brązowy krzyż orderu Awangardy

  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Siergiusz Asketil
  3. Krzysztof Czuguł-Chan
  4. David de Hoenhaim
  5. Baszar Svensson at Atera

Srebrny krzyż orderu Awangardy

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Jan Grimknur
  4. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza
  5. Gotfryd Slavik de Ruth
  6. Roland Heach-Romański

Złoty krzyż orderu Awangardy

  1. Ryszard Paczenko
  2. Robert Janusz von Thorn
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. Helwetyk Romański
  5. Sorcha Raven

 

 

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:

Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Adam Jerzy Piastowski
  2. David de Hoenhaim
  3. Arsacjusz Arped
  4. Avril Von Levengothon
  5. Otto von Spee-Asketil
  6. Ignacy Chojnacki-Ferski
  7. Henryk Wespucci
  8. Guedes de Lima
  9. Susanne Delfina Kierkeller
  10. Serieus Ahabejż
  11. Karolina von Lichtenstein
  12. Krzysztof St. M. Kwazi
  13. Carlos Lorenzo de Medici y Zep
  14. Baszar Svensson at Atera
  15. Nikodem Thiefs
  16. Heweliusz Popow-Chojnacki
  17. Prokrust Zombiakov
  18. Gustaw Witkowski

Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Jack von Horn
  2. Orjon von Thorn-Surma
  3. Julian Fer at Atera
  4. Andrzej Fryderyk
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  6. Kristian Arped

Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Martin Schlesinger-Asketil
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Michał Michaelus
  5. Emil Potocki
  6. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  7. Siergiusz Asketil
  8. Albert Felimi-Liderski
  9. Ivan von Lichtenstein
  10. Yennefer Heach
  11. Daniel Chojnacki
  12. Daniel Krak

Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Jan Grimknur
  2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  3. Roland Heach-Romański
  4. Gotfryd Slavik de Ruth

Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Sorcha Raven
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. Krzysztof Czuguł-Chan
  5. Laurencjusz Ma Hi at Atera

Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Ryszard Paczenko
  3. Helwetyk Romański

 

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Dalii

  1. Fryderyk von Hohenzollern

Srebrny medal orderu Dalii

  1. Orjon von Thorn-Surma
  2. Jan Grimknur

Złoty medal orderu Dalii

  1. Robert Janusz von Thorn

 

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Ognia

  1. Defloriusz Dyman Wander
  2. Zbyszko von Thorn-Broniek
  3. Prokrust Zombiakov
  4. Avril von Levengothon
  5. Wiktor Marecki
  6. Daniel da Firenza
  7. Otto von Spee-Asketil
  8. Jan Grimknur

Złoty medal orderu Ognia

  1. Kristian Arped
  2. Orjon von Thorn-Surma

Brązowy krzyż orderu Ognia

  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Ryszard Paczenko
  3. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  4. Nikodem Thiefs
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki

Srebrny krzyż orderu Ognia

  1. Siergiusz Asketil
  2. Michał Michaelus

Złoty krzyż orderu Ognia

  1. Robert Janusz von Thorn 

 

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:

Brązowy medal orderu Liry

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Julian Fer at Atera
  3. Wojciech Hergemon

Złoty medal orderu Liry

  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Brązowy krzyż orderu Liry

  1. Irmina de Ruth y Thorn

Srebrny krzyż orderu Liry

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Jan Grimknur
  3. Sorcha Raven

 

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:

Brązowy medal orderu Pióra

  1. Helwetyk Romański
  2. Defloriusz Dyman Wander
  3. Michał Michaelus
  4. Avril von Levengothon
  5. Krzysztof Hans van der Ice
  6. Irmina de Ruth y Thorn
  7. Jack von Horn
  8. Ryszard Paczenko
  9. Arsacjusz Arped
  10. Heweliusz Popow-Chojnacki
  11. Edmund Strzelecki
  12. Wojciech Hergemon

Srebrny medal orderu Pióra

  1. Henryk Wespucci
  2. Susanne Delfina Kierkeller
  3. Roland Heach-Romański
  4. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  5. Ivan von Lichtenstein
  6. Emil Potocki
  7. Siergiusz Asketil

Złoty medal orderu Pióra

  1. Adam Jerzy Piastowsk
  2. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  3. Yennefer Heach
  4. Orjon von Thorn-Surma
  5. Daniel da Firenza
  6. Fryderyk von Hohenzollern
  7. Laurencjusz Ma Hi at Atera

Brązowy krzyż orderu Pióra

  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Krzysztof Czuguł-Chan
  3. Sorcha Raven
  4. Karolina von Lichtenstein
  5. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza

Srebrny krzyż orderu Pióra

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Jan Grimknur
  3. Kristian Arped
  4. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  5. Albert Felimi-Liderski

 

  

Za działalność polegającą na sprowadzeniu do Księstwa nowego mieszkańca lub byłego obywatela, opiece nad nowym mieszkańcem lub pomocy mieszkańcom Księstwa:

Brązowy medal orderu Gloriosae Memoriae

 Michał Michaelus

  1. Daniel Chojnacki
  2. Aleksander Damian Chojnacki
  3. Wincenty Wałachowski
  4. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  5. Arsacjusz Arped
  6. Orjon von Thorn-Surma
  7. Daniel da Firenza
  8. Otto von Spee-Asketil
  9. Krzysztof St. M. Kwazi

 Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae

 Siergiusz Asketil

  1. Roland Heach-Romański
  2. Avril von Levengothon
  3. Krzysztof Czuguł-Chan

 Brązowy krzyż orderu Gloriosae Memoriae

 Robert Janusz von Thorn

  1. Karolina von Lichtenstein
  2. Albert Felimi-Liderski
  3. Jack von Horn
  4. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

 Srebrny krzyż orderu Gloriosae Memoriae

  1. Andrzej Fryderyk

  

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:

Brązowy krzyż orderu Architektów

  1. Avril von Levengothon
  2. Krzysztof Czuguł-Chan

  

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:

Brązowy medal orderu Biurokratów

 Defloriusz Dyman Wander

  1. Daniel Chojnacki
  2. Karolina von Lichtenstein
  3. Albert Felimi-Liderski
  4. Heweliusz Popow-Chojnacki
  5. Ignacy Chojnacki-Ferski

 Srebrny medal orderu Biurokratów

  1. Helwetyk Romański

Brązowy krzyż orderu Biurokratów

  1. Markus Arped
  2. Siergiusz Asketil
  3. Roland Heach-Romański
  4. Martin Schlesinger-Asketil
  5. Andrzej Fryderyk
  6. Kristian Arped

 Srebrny krzyż orderu Biurokratów

  1. Avril von Levengothon
  2. Marek Chojnacki
  3. Krzysztof Czuguł-Chan
  4. Robert Janusz von Thorn

 

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:

Brązowy medal orderu Prawa

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Daniel Chojnacki
  3. Otto von Spee-Asketil

 Srebrny medal orderu Prawa

  1. Roland Heach-Romański

Złoty medal orderu Prawa

  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Brązowy krzyż orderu Prawa

  1. Kristian Arped
  2. Siergiusz Asketil

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:

Brązowy medal orderu Salamandry

  1. Mikołaj Torped
  2. Yennefer Heach

Srebrny medal orderu Salamandry

  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Roland Heach-Romański
  3. Ivan von Lichtenstein
  4. Daniel da Firenza

Brązowy krzyż orderu Salamandry

  1. Siergiusz Asketil

 

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania

Brązowy medal orderu Sprawiedliwości

  1. Defloriusz Dyman Wander

Brązowy krzyż orderu Sprawiedliwości

  1. Martin Schlesinger-Asketil

 

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych

Krzyż Żołnierski Orderu Legii Honorowej

  1. Robert Janusz von Thorn

Krzyż Komandorski Orderu Legii Honorowej

  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Irmina de Ruth y Thorn

Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Legii Honorowej

  1. Jack von Horn

(—) Tomasz Ivo Hugo.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny