Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneNadanie tytułów, orderów i odznaczeń, poz. 9015 [X]

Grodzisk, dnia 19 listopada 2016 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie nadania odznaczeń państwowych

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w II kwartale AD 2016 (kwiecień-czerwiec):

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:

Brązowy medal orderu Awangardy

  1. Leszek Chojnacki De Ruth
  2. Michał Michaelus
  3. Młynek Kawowy
  4. Avril von Levengothon
  5. Gauleiter Kakulski
  6. Ignacy Chojnacki-Ferski
  7. Juliette Alatriste
  8. Jan Dagobard von Maikowski
  9. Misza "JK" Korab-Kaku
  10. Sorcha Raven
  11. Bartłomiej Czapka
  12. Wincenty Wałachowski
  13. Tomasz Mancini
  14. Susanne Delfina Kierkeller

Srebrny medal orderu Awangardy

  1. Ivan von Lichtenstein
  2. Henryk Wespucci
  3. Nikodem Thiefs
  4. Arsacjusz Arped
  5. Mikołaj Torped
  6. Piotr II Grzegorz
  7. Jack von Horn
  8. Daniel Günther
  9. Defloriusz Dyman Wander
  10. Markus Arped
  11. Daniel Krak
  12. Krzysztof Hans van der Ice
  13. Mateusz von Thorn-Chojnacki

Złoty medal orderu Awangardy

  1. Paulus Buddus
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Albert Felimi-Liderski
  4. Jan Grimknur
  5. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  6. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  7. Heweliusz Popow-Chojnacki
  8. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  9. Andrzej Fryderyk
  10. Baszar Svensson at Atera
  11. Adam Jerzy Piastowski

Brązowy krzyż orderu Awangardy

  1. Julian Fer at Atera
  2. Wojciech Hergemon
  3. Fryderyk von Hohenzollern
  4. Martin Schlesinger-Asketil
  5. Otto von Spee-Asketil
  6. Yennefer Heach
  7. Kristian Arped
  8. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza
  9. Roland Heach-Romański
  10. Konrad Jakub Friedman
  11. Krzysztof Czuguł-Chan

Srebrny krzyż orderu Awangardy

  1. Ryszard Paczenko
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. David de Hoenhaim
  5. Gotfryd Slavik De Ruth
  6. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán
  7. Orjon von Thorn-Surma

Złoty krzyż orderu Awangardy

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Guedes de Lima
  3. Siergiusz Asketil

 

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:

Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Sorcha Raven
  2. Susanne Delfina Kierkeller
  3. Juliette Alatriste
  4. Ivan von Lichtenstein
  5. Nikodem Thiefs
  6. Leszek Chojnacki de Ruth
  7. Bartłomiej Czapka
  8. Krzysztof Hans van der Ice
  9. Gustaw Witkowski
  10. Matthew Winter
  11. Młynek Kawowy
  12. Wincenty Wałachowski
  13. Magnum Von Graudenz
  14. Avril Von Levengothon
  15. Teodozjusz Azoramath-Arped
  16. Daniel Krak

Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Gauleiter Kakulski
  2. Jack Von Horn
  3. Jan Grimknur
  4. Mateusz v Thorn-Chojnacki
  5. Adam Jerzy Piastowski
  6. Defloriusz Dyman Wander
  7. Jan Dagobard von Maikowski

Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Daniel Günther
  2. Kristian Arped
  3. Mikołaj Torped
  4. Albert Felimi-Liderski
  5. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  6. Heweliusz Popow-Chojnacki
  7. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  8. Baszar Svensson at Atera
  9. Henryk Wespucci
  10. Michał Michaelus

Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Orjon von Thorn-Surma
  2. David de Hoenhaim
  3. Yennefer Heach
  4. Siergiusz Asketil
  5. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  6. Roland Heach-Romański
  7. Henryk K. Leszczyński
  8. Otto von Spee-Asketil
  9. Ryszard Paczenko
  10. Andrzej Fryderyk
  11. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  12. Konrad Jakub Friedman
  13. Julian Fer at Atera
  14. Paulus Buddus
  15. Piotr II Grzegorz

Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Wojciech Hergemon
  3. Krzysztof Czuguł-Chan
  4. Guedes de Lima
  5. Fryderyk von Hohenzollern
  6. Gotfryd Slavik de Ruth
  7. Martin Schlesinger-Asketil
  8. Irmina de Ruth y Thorn

Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Dalii

  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Kristian Arped

Srebrny medal orderu Dalii

  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  4. Orjon von Thorn-Surma
  5. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán

Złoty medal orderu Dalii

  1. Yennefer Heach 

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Ognia

  1. Jan Grimknur
  2. Juliette Alatriste
  3. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  4. Nikodem Thiefs

Złoty medal orderu Ognia

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Michał Michaelus 

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:

Brązowy medal orderu Liry

  1. Yennefer Heach
  2. Konrad Jakub Friedman
  3. Ivan von Lichtenstein
  4. Fryderyk von Hohenzollern
  5. Kałach I Kałasznikov
  6. Carlos Lorenzo de Medici y Zep
  7. Paweł Szermiński
  8. Ivo Karakachanow

Srebrny medal orderu Liry

  1. Roland Heach-Romański

Złoty medal orderu Liry

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Irmina de Ruth y Thorn
  3. Robert Janusz von Thorn
  4. Gotfryd Slavik de Ruth
  5. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán

Brązowy krzyż orderu Liry

  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Krzysztof Czuguł-Chan
  3. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste

Srebrny krzyż orderu Liry

  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni

   

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak malarstwo, rysunek, grafika, utwór wideo, utwór dźwiękowy:

Brązowy medal orderu Harfy

  1. David de Hoenhaim

Srebrny medal orderu Harfy

  1. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán

  

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:

Brązowy medal orderu Pióra

  1. Jan Grimknur
  2. Baszar Svensson at Atera
  3. Heweliusz Popow-Chojnacki
  4. Juliette Alatriste
  5. Henryk Wespucci
  6. Jan Zaorski
  7. Guedes de Lima
  8. Paulus Buddus
  9. Ludwik Tomović

Srebrny medal orderu Pióra

  1. Daniel Günther
  2. Jan Dagobard von Maikowski
  3. Albert Felimi-Liderski
  4. David de Hoenhaim
  5. Henryk K. Leszczyński
  6. Wojciech Hergemon
  7. Fryderyk von Hohenzollern

Złoty medal orderu Pióra

  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Irmina de Ruth y Thorn
  4. Michał Michaelus

Brązowy krzyż orderu Pióra

  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

  

Za działalność polegającą na sprowadzeniu do Księstwa nowego mieszkańca lub byłego obywatela, opiece nad nowym mieszkańcem lub pomocy mieszkańcom Księstwa:

Brązowy medal orderu Gloriosae Memoriae

  1. Robert Janusz von Thorn

Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae

  1. Yennefer Heach

Brązowy krzyż orderu Gloriosae Memoriae

  1. Andrzej Fryderyk

  

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:

Brązowy krzyż orderu Architektów

  1. Avril von Levengothon
  2. Krzysztof Czuguł-Chan

  

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:

Brązowy medal orderu Biurokratów

  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Otto von Spee-Asketil
  3. Fryderyk von Hohenzollern

 Srebrny medal orderu Biurokratów

  1. Henryk K. Leszczyński
  2. Guedes de Lima
  3. Paulus Buddus
  4. Jack von Horn
  5. Daniel Krak
  6. Markus Arped

Złoty medal orderu Biurokratów

  1. Mikołaj Torped
  2. Orjon von Thorn-Surma
  3. Robert Janusz von Thorn

Brązowy krzyż orderu Biurokratów

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Martin Schlesinger-Asketil
  3. Roland Heach-Romański
  4. Yennefer Heach

Srebrny krzyż orderu Biurokratów

  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Heweliusz Popow-Chojnacki
  3. Andrzej Fryderyk

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:

Brązowy medal orderu Prawa

  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

 Srebrny medal orderu Prawa

  1. Sorcha Raven
  2. Yennefer Heach
  3. Roland Heach-Romański
  4. Siergiusz Asketil

Złoty medal orderu Prawa

  1. Kristian Arped

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:

Brązowy medal orderu Salamandry

  1. Juliette Alatriste
  2. Ivan von Lichtenstein
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Roland Heach-Romański
  5. Andrzej Fryderyk
  6. Orjon von Thorn-Surma
  7. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Srebrny medal orderu Salamandry

  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Siergiusz Asketil

Brązowy krzyż orderu Salamandry

  1. Yennefer Heach

 

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania

Brązowy medal orderu Sprawiedliwości

  1. Konrad Jakub Friedman
  2. Mateusz von Thorn-Chojnacki

Srebrny medal orderu Sprawiedliwości

  1. Robert Janusz von Thorn

Złoty medal orderu Sprawiedliwości

  1. Młynek Kawowy
  2. Roland Heach-Romański

Brązowy krzyż orderu Sprawiedliwości

  1. Martin Schlesinger-Asketil

 

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych

Krzyż Żołnierski Orderu Legii Honorowej

  1. Baszar Svensson at Atera
  2. Tomasz Liberi
  3. Magnum von Graudenz
  4. Paulus Buddus

Krzyż Komandorski Orderu Legii Honorowej

  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Daniel Günther
  3. Konrad Jakub Friedman
  4. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  6. Bartłomiej Czapka
  7. Henryk Wespucci
  8. Jack von Horn

Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Legii Honorowej

  1. David de Hoenhaim
  2. Irmina de Ruth y Thorn

(—) Tomasz Ivo Hugo.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny