Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneNadanie tytułów, orderów i odznaczeń, poz. 9551 [X]

Grodzisk, dnia 11 sierpnia 2017 r.

Postanowienie Księcia

w sprawie nadania odznaczeń państwowych

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w II kwartale AD 2017 (kwiecień-czerwiec):

Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:

Brązowy medal orderu Awangardy

 

  1. Ignacy Urban de Ruth
  2. Ludwik Tomović
  3. Rafał Sokołowicz
  4. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  5. Henryk von Thorn-Leszczyński
  6. Daniło de la Vega
  7. Wincenty Wałachowski
  8. Paulus Buddus
  9. Kristian Arped
  10. Sorcha Raven
  11. Susanne Delfina Kierkeller
  12. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  13. Mikołaj Torped
  14. Gauleiter Kakulski
  15. Piotr II Grzegorz
  16. Nikodem Thiefs
  17. Djkcezarowcy von Fryssau
  18. Orjon von Thorn-Surma
  19. Salvadore van Der Saar
  20. Zbyszko Gustolúpulo
  21. Jacek Gmoh
  22. Jack von Horn
  23.  Torkan Ingawaar
  24. Arcadio Deliart
  25. Leszek van Der Fryssau
  26. Jan via Teutończyk

 

Srebrny medal orderu Awangardy

  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Carmen Laurent
  3. Juliette Alatriste
  4. Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
  5. Wojciech Hergemon
  6. Bartek Staniszczak

Złoty medal orderu Awangardy

  1. Michał Michaelus
  2. Vladimir ik Lihtenštán
  3. Krzysztof von Thorn-Macak
  4. Peter West
  5. Jan Grimknur
  6. John Rasmusen
  7. Jan Dagobard von Thorn-Maikowski
  8. Henryk Wespucci
  9. Konstanty Józef Ancymon
  10. Krzysztof Czuguł-Chan
  11. Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
  12. Krzysztof Hans van der Ice
  13. Daniel January von Tauer-Krak
  14. Mustafa Owski
  15. Adam Jerzy Piastowski
  16. Andrzej Fryderyk
  17. Defloriusz Dyman Wander
  18. Gniewosz Sforski

Brązowy krzyż orderu Awangardy

  1. Patryk Vindsor
  2. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  3. Fryderyk von Hohenzollern
  4. Yennefer von Witcher
  5. Timan Demollari
  6. Gotfryd Slavik de Ruth

Srebrny krzyż orderu Awangardy

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Paviel Gustolúpulo
  3. Julian Fer at Atera
  4. Konrad Jakub Arped-Friedman

Złoty krzyż orderu Awangardy

  1. Roland Heach-Romański
  2. Robert von Thorn
  3. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
  4. Guedes de Lima
  5. Jihymed Niezyd
  6. Tymoteusz von Hohenzollern

 

Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:

Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
  3. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  4. Jacek Gmoh
  5. Wincenty Wałachowski
  6. Piotr II Grzegorz
  7. Orjon von Thorn-Surma
  8. Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
  9. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  10. Ignacy Urban de Ruth
  11. Kristian Arped
  12. Jack von Horn
  13. Paulus Buddus
  14. Jan via Teutończyk
  15. Krzysztof Kura
  16. Heweliusz Popow-Chojnacki
  17. Arcadio Deliart
  18. Leszek Karakachanow Sr

Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Mustafa Owski
  2. Bartek Staniszczak
  3. Adam Jerzy Piastowski
  4. Susanne Delfina Kierkeller
  5. Juliette Alatriste
  6. Rafał Sokołowicz
  7. Daniel January von Tauer-Krak
  8. Peter West
  9. Henryk von Thorn-Leszczyński
  10. Wojciech Hergemon
  11. Gniewosz Sforski
  12. Gauleiter Kakulski
  13. Carmen Laurent
  14. Sorcha Raven

Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Krzysztof von Thorn-Macak
  2. Jan Dagobard von Thorn-Maikowski
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
  5. Henryk Wespucci
  6. Jan Grimknur
  7. Defloriusz Dyman Wander
  8. Andrzej Fryderyk
  9. Konstanty Józef Ancymon
  10. Mikołaj Torped
  11. Krzysztof Hans van der Ice

Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Yennefer von Witcher
  2. Julian Fer at Atera
  3. John Rasmusen
  4. Patryk Vindsor
  5. Gotfryd Slavik de Ruth

Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki

  1. Guedes de Lima
  2. Michał Michaelus
  3. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  4. Fryderyk von Hohenzollern
  5. Konrad Jakub Arped-Friedman
  6. Timan Demollari
  7. Paviel Gustolúpulo
  8. Tymoteusz von Hohenzollern
  9. Krzysztof Czuguł-Chan
  10. Vladimir ik Lihtenštán

Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki 

  1. Roland Heach-Romański
  2. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
  3. Jihymed Niezyd
  4. Robert von Thorn

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Dalii

  1. Roland Heach-Romański

Srebrny medal orderu Dalii

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Robert von Thorn

Złoty medal orderu Dalii

  1. Orjon von Thorn-Surma
  2. Vladimir ik Lihtenštán

 

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Brązowy medal orderu Ognia

  1. Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
  2. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
  3. Tymoteusz von Hohenzollern
  4. Jihymed Niezyd
  5. Fryderyk von Hohenzollern
  6. Juliette Alatriste
  7. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  8. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  9. Mustafa Owski

Srebrny medal orderu Ognia

  1. Jan Grimknur
  2. Rafał Sokołowicz
  3. Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
  4. Henryk Wespucci
  5. Paviel Gustolúpulo
  6. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  7. Krzysztof Czuguł-Chan
  8. Robert von Thorn

Złoty medal orderu Ognia

  1. Nikodem Thiefs
  2. Timan Demollari

Brązowy krzyż orderu Ognia

  1. Krzysztof von Thorn-Macak

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:

Brązowy medal orderu Liry

  1. Patryk Vindsor

Srebrny medal orderu Liry

  1. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło

Brązowy krzyż orderu Liry

  1. Vladimir ik Lihtenštán

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak malarstwo, rysunek, grafika, utwór wideo, utwór dźwiękowy:

Brązowy medal orderu Harfy

  1. Yennefer von Witcher
  2. Mikołaj Torped

Złoty medal orderu Harfy

  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. John Rasmusen

Brązowy krzyż orderu Harfy

  1. Vladimir ik Lihtenštán

 

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:

Brązowy medal orderu Pióra

  1. Jacek Gmoh
  2. Tymoteusz von Hohenzollern
  3. Yennefer von Witcher
  4. Julian Fer at Atera
  5. Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
  6. Adam Jerzy Piastowski
  7. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  8. Krzysztof Hans van der Ice
  9. Sorcha Raven

Srebrny medal orderu Pióra

  1. Jan Dagobard von Thorn-Maikowski
  2. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  3. Carmen Laurent
  4. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  5. Jihymed Niezyd
  6. Arcadio Deliart
  7. Heweliusz Popow-Chojnacki
  8. Mikołaj Torped
  9. Krzysztof von Thorn-Macak
  10. Robert von Thorn

Złoty medal orderu Pióra

  1. Vladimir ik Lihtenštán
  2. Patryk Vindsor
  3. Jan Grimknur
  4. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
  5. Henryk Wespucci
  6. Gotfryd Slavik de Ruth
  7. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  8. Roland Heach-Romański
  9. John Rasmusen
  10. Timan Demollari

Brązowy krzyż orderu Pióra

  1. Michał Michaelus
  2. Fryderyk von Hohenzollern
  3. Guedes de Lima

  

Za osiągnięcia na polach działalności społecznie użytecznej:

Brązowy medal orderu Gloriosae Memoriae

  1. Rafał Sokołowicz
  2. Julian Fer at Atera

Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae

 

  1. Orjon von Thorn-Surma
  2. Roland Heach-Romański

Złoty medal orderu Gloriosae Memoriae

  1. Henryk Wespucci
  2. Yennefer von Witcher

Brązowy krzyż orderu Gloriosae Memoriae

  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza

 

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:

Brązowy medal orderu Architektów

  1. Avril von Levengothon

Srebrny medal orderu Architektów

  1. Andrzej Fryderyk
  2. Wojciech Hergemon

Brązowy krzyż orderu Architektów

  1. Roland Heach-Romański
  2. Krzysztof Czuguł-Chan

  

Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:

Brązowy medal orderu Biurokratów

  1. Daniel January von Tauer-Krak
  2. Jan Grimknur
  3. Carmen Laurent
  4. Albert Felimi-Liderski
  5. Jan Dagobard von Thorn-Maikowski
  6. Piotr II Grzegorz
  7. Magnum von Graudenz
  8. Defloriusz Dyman Wander

 Srebrny medal orderu Biurokratów

  1. Bartek Staniszczak
  2. Henryk Wespucci
  3. Krzysztof Czuguł-Chan
  4. Heweliusz Popow-Chojnacki
  5. Guedes de Lima

Złoty medal orderu Biurokratów

  1. Tymoteusz von Hohenzollern
  2. Fryderyk von Hohenzollern
  3. Adam Jerzy Piastowski
  4. Andrzej Fryderyk
  5. John Rasmusen

Brązowy krzyż orderu Biurokratów

  1. Orjon von Thorn-Surma
  2. Patryk Vindsor
  3. Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
  4. Konrad Jakub Arped-Friedman
  5. Robert von Thorn

Srebrny krzyż orderu Biurokratów

  1. Paviel Gustolúpulo

Złoty krzyż orderu Biurokratów

  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  2. Roland Heach-Romański

 

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:

Brązowy medal orderu Prawa

  1. Daniel January von Tauer-Krak
  2. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
  3. Jan Grimknur

 Srebrny medal orderu Prawa

  1. Andrzej Fryderyk
  2. Robert von Thorn

Złoty medal orderu Prawa

  1. Konrad Jakub Arped-Friedman

  

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:

Brązowy medal orderu Salamandry

  1. Carmen Laurent

Srebrny krzyż orderu Salamandry

  1. Konrad Jakub Arped-Friedman
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera

  

Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania

Brązowy medal orderu Sprawiedliwości

  1. Yennefer Heach
  2. Paviel Gustolúpulo

Srebrny medal orderu Sprawiedliwości

  1. Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
  2. Roland Heach-Romański

Złoty krzyż orderu Sprawiedliwości

  1. Wojciech Hergemon

  

Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych

Krzyż Żołnierski orderu Legii Honorowej

  1. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  2. Jack von Horn
  3. Magnum von Graudenz
  4. Mustafa Owski
  5. David de Hoenhaim
  6. Tomasz Liberi
  7. Julian Fer at Atera
  8. Tymoteusz von Hohenzollern
  9. Daniel January von Tauer-Krak

Krzyż Oficerski orderu Legii Honorowej

  1. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  2. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
  3. Henryk Wespucci

Krzyż Komandorski orderu Legii Honorowej

  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera

(—) Tomasz Ivo Hugo.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny