Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Królestwo TeutoniiAkty normatywne miejscowości, poz. 9796 [X]

Srebrny Róg, dnia 9 stycznia 2018 r.

Akt fundacyjny

Ordynacji Ahabejż

My, Andrzej Fryderyk, z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc., pragniemy ogłosić iż na podstawie Dekretu Króla Teutonii nr 3/2017 o Lokalnych Okręgach Administracyjnych, na terenach Loardii, na zachodnim wybrzeżu powiatu Zommerland przy granicy z Królestwem Baridasu, tworzymy Ordynacje Ahabejż, a jej zarządcą czynimy Sereusa von Ahabejża herbu Znamię, który Ordynatem Ahabejż będzie mógł się nazywać.

Wolą naszą jest, by Ordynat w naszym imieniu ziemią zarządzał z rozwagą, ze statutem w zgodności, a historię jej pielęgnował i opisywał. Fischmarkt, który w granicach Ordynacji ma być założony, niech siedzibą władz się stanie. Niechaj ta część teutońskiej ziemi ledwie zaczątkiem będzie Ordynacji, która niegdyś swym wpływem obejmie dalsze części Sarmacji i Mikroświata.

Z takimiż postanowieniami oddajemy wspomnianą wcześniej ziemię, w Ordynata zarząd, a wolę swą podpisem i pieczęcią potwierdzamy.

(—) Andrzej Fryderyk
Król Teutonii

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny