Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Decyzje administracyjneWyniki wyborów i referendów, poz. 9858 [X]

Grodzisk, dnia 5 lutego 2018 r.

Obwieszczenie Książęcej Komisji Wyborczej

w sprawie wyników wyborów do Sejmu

Na podstawie art. 10 ust. 2 Ustawy Sejmu nr 154 — Ordynacji wyborczej z dnia 12 kwietnia 2012 r. Książęca Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów do Sejmu LV kadencji:

    1. Liczba osób uprawnionych do głosowania: 85.
    2. Liczba wyborców: 69 (frekwencja: 81,18%).
    3. Liczba głosów pustych: 18 głosów (3 wyborców, 6,45%).
    4. Liczba wyborców i głosów oddanych na poszczególne listy kandydatów:
      1. KW Głos Pusty - 73 głosy (21 wyborców, 26,16%):
        1. Konrad Jakub Arped-Friedman - 65 głosów (17 wyborców),
        2. Gauleiter Kakulski - 36 głosów (10 wyborców),
        3. Ignacy Urban de Ruth - 32 głosów (9 wyborców),
        4. Kristian Arped - 29 głosów (10 wyborców),
        5. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza - 27 głosów (9 wyborców),
        6. Yupeng Beijin-Zhao - 20 głosów (7 wyborców).
      2. KW HANS+ - 10 głosów (3 wyborców, 3,58%):
        1. Peter West - 6 głosów (2 wyborców),
        2. Krzysztof Hans van der Ice - 5 głosów (2 wyborców).
      3. KW Jihymed Niezyd - 10 głosów (2 wyborców, 3,58%)
        1. Jihymed Niezyd - 10 głosów (2 wyborców).
      4. KW Unia Ludzi - 37 głosów (12 wyborców, 13,26%):
        1. Prokrust Zombiakov - 25 głosów (10 wyborców),
        2. Defloriusz Dyman Wander - 21 głosów (8 wyborców),
        3. Jan Zaorski - 12 głosów (4 wyborców),
        4. Timan Demollari - 8 głosów (5 wyborców).
      5. KW Młodość, Różnorodność, Doświadczenie - 47 głosów (10 wyborców, 16,85%):
        1. Marceli de Bordeaux-Ossoliński - 41 głosów (9 wyborców),
        2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski - 37 głosów (8 wyborców),
        3. Albert Jan Maat - 20 głosów (4 wyborców).
      6. KW Narodowe Odrodzenie Teutonii - 71 głosów (13 wyborców, 25,45%):
        1. Andrzej Fryderyk - 45 głosów (9 wyborców),
        2. Wojciech Hergemon - 40 głosów (8 wyborców),
        3. Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste - 38 głosów (7 wyborców),
        4. Adam Jerzy Piastowski - 19 głosów (4 wyborców).
      7. KW Wielka Sarmacja - 13 głosów (5 wyborców, 4,66%):
        1. Marek von Thorn-Chojnacki - 9 głosów (4 wyborców),
        2. Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki - 9 głosów (4 wyborców).
    5. Mandaty uzyskane przez poszczególne listy kandydatów:
      1. KW Głos Pusty: 2 (Konrad Jakub Arped-Friedman, Gauleiter Kakulski);
      2. KW Unia Ludzi: 1 (Prokrust Zombiakov);
      3. KW Młodość, Różnorodność, Doświadczenie: 2 (Marceli de Bordeaux-Ossoliński, Rihanna Aureliuš-Sedrovski);
      4. KW Narodowe Odrodzenie Teutonii: 2 (Andrzej Fryderyk, Wojciech Hergemon).

(—) Robert Fryderyk
(—) Krzysztof Czuguł-Chan
(—) Roland Heach-Romański

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny