Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Państwowe akty prawneUchwały Sejmu, poz. 1902 [X]

Grodzisk, dnia 28 października 2007 r.

Uchwała Izby Poselskiej

z okazji jubileuszu 300 dni istnienia Królestwa Nowej Teutonii

Izba Poselska Sejmu Księstwa Sarmacji po 300 dniach istnienia Królestwa Nowej Teutonii, będącego drugą ojczyzną Narodu Teutońskiego, wyraża podziw dla osiągnięć kulturalnych Teutończyków oraz żywi nadzieję, iż ten bogaty dorobek połączy obydwa teutońskie kraje i stanie się również dziedzictwem Księstwa Sarmacji.

Pragniemy aby puszczono ostatecznie w niepamięć wszystkie prawdziwe i rzekome winy, jakich dopuścili się obecni mieszkańcy Królestwa Nowej Teutonii w trakcie wydarzeń, które miały miejsce w Marchii Teutońskiej w kwietniu i maju 2006 roku.

Wyrażamy głęboką nadzieję, iż Komisja Wspólna, powołana w toku porozumień zawartych w Katowicach, przyczyni się do szybkiego zjednoczenia Królestwa i Marchii na łonie Księstwa Sarmacji, a tym samym do zjednoczenia narodu, który trwale wpisał sie w sarmacką historię i pchnął ją na nowe tory rozwoju, stając się symbolem samorządowej aktywności.

Wierzymy i ufamy, że wielce zasłużeni dla Teutonii oraz całej Rzeczpospolitej Sarmackiej obywatele Królestwa Nowej Teutonii i Marchii Teutońskiej, którzy zostali wyłączeni ze szlachetnego grona sarmackiej arystokracji, zostaną ponownie doń przyjęci. Liczymy na to, iż w podobny sposób zostaną docenione zasługi Jego Królewskiej Mości Łukasza Augusta.

Niech synowie Teutońskiej Ziemi znów poczują się wewnątrz Sarmacji, jak u siebie w domu. I niech ich Teutońska Ojczyzna pozostanie ważną częścią Rzeczpospolitej Sarmackiej po wieczne czasy!

(—) Michael bnt Lichtenstein
Marszałek Izby Poselskiej

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny