Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Państwowe akty prawneUchwały Sejmu, poz. 1990 [X]

Grodzisk, dnia 20 listopada 2007 r.

Uchwała Izby Poselskiej

z okazji dwutysięcznego dnia istnienia Księstwa Sarmacji (uchylony)

Z okazji dwutysięcznego dnia istnienia Księstwa Sarmacji, Izba Poselska pragnie wyrazić swoje podziękowanie wszystkim, którzy mieli swój udział przy budowie naszej wspólnej Ojczyzny.

Praca i umiejętności, jakie zostały włożone w budowę Księstwa przez te dwa tysiące dni zaowocowały powstaniem unikalnej społeczności wirtualnej, która rozwija w ludziach wiele pozytywnych cech, takich jak odpowiedzialność, koleżeństwo, obowiązkowość.

Izba Poselska pragnie zaznaczyć, że Księstwo Sarmacji zyskało przez ten czas wysokie walory edukacyjne, co jest wynikiem dzielenia się przez mieszkańców swoją wiedzą i umiejętnościami. Poprzez konieczność dokonywania wielu wyborów i decyzji, Sarmaci - szczególnie Ci młodzi - stają się coraz dojrzalsi i, co ważne, przenoszą to na płaszczyznę życia realnego.

Wśród członków naszej społeczności zaobserwować można było wiele przemian wewnętrznych. Księstwo Sarmacji dało początek wielu znajomościom na stopie koleżeńskiej, przyjacielskiej, a nawet miłosnej.

Obecny kształt w dużej mierze zawdzięczamy szlachcie i arystokracji - osobom, które wkład w budowę Księstwa mają największy. Z zadowoleniem obserwujemy ciągłe powiększanie się tych grup społecznych, co jest oznaką dużego zaangażowania nowych mieszkańców w życie Sarmacji.

Pragniemy również podziękować Jego Książęcej Mości, który panuje nad nami nieprzerwanie od początków istnienia naszego Państwa.

Pomimo przeciwności losu, Księstwo Sarmacji istnieje już dwa tysiące dni, które dały nam ogromny bagaż doświadczeń. Doświadczeń, które pomogą nam w budowie coraz lepszej i piękniejszej Ojczyzny!

Vivat Książę! Vivat Sarmacja!

(—) Andrzej Dzikowski,
Marszałek Izby Poselskiej.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny