Konstytucja Księstwa Sarmacji Ustawy Rozporządzenia wykonawcze Księstwo Sarmacji Dziennik Praw Księstwa Sarmacji

Państwowe akty prawneUchwały Sejmu, poz. 6506 [X]

Grodzisk, dnia 3 maja 2014 r.

Uchwała Sejmu

— apel do Jego Książęcej Mości

MY, SEJM KSIĘSTWA SARMACJI,
wybrani w demokratycznych wyborach, zwracamy się do Was,
Najjaśniejszy Książę i przekazujemy ten oto apel,
który jest wyrazem trosk Naszego Narodu.

W czasie zawieruchy dziejowej, której nieszczęśliwie doświadczyliśmy ostatnimi laty, poprzednicy Waszej Książęcej Mości pominęli dość znaczącą Tradycję, którą chcielibyśmy przywrócić.

Lud poszukuje stabilizacji i słusznego kierunku, w którym mógłby podążać, lecz rozbity jest i to niekorzystnie wpływa na sytuację w Księstwie. Książę w takich sytuacjach winien być Tym, Który Spaja; Tym, Który Łączy i Tym, Który Wskazuje Ludowi Słuszną Ścieżkę Na Zakręcie Losu.

By podbudować ducha w Narodzie, a także zasklepić rany i odbudować więzi, odwołujemy się do Tradycji, którą ustanowili Waszej Książęcej Mości najznamienitsi poprzednicy. W imieniu całego Narodu Księstwa Sarmacji, z nadzieją w oczach, z dłońmi w gotowości na rękojeściach oręża, wyczekujemy na jakikolwiek znak i spoglądamy w Waszą stronę, Wasza Książęca Mość.

Niech stanie się Zjazd! Niech popłynie miód i potok słów! Niech Wasza Książęca Mość zorganizuje Zjazd, jak czynili to Wasi poprzednicy. Nie zostawimy Was z tym samego, jednakże to Wy powinniście być Iskrą, która wskrzesi w nas znowu ogień sarmackości. To Wy macie autorytet, którym możecie pomóc odnowić oblicze Sarmacji! To Wy powinniście prowadzić nas ku lepszemu!

Dlatego też prosimy uniżenie i apelujemy. Zjazd, Wasza Książęca Mość, Zjazd.

Z wyrazami nadziei i najwyższego szacunku,
Posłowie na Sejm Księstwa Sarmacji.

(—) Helwetyk książę Romański,
Marszałek Sejmu.

Księstwo Sarmacji 2002-2005-2009-2012–2016 :: Webdesign HR :: Panel administracyjny